Zpět na úvodní stránku

Cleveland a Earth Wind and Fire | 20. 12. 2009Cleveland se připojil k R&B kapele Earth Wind and Fire pro natočení vánočního videa. FOX vydal ze zákulisí video a propagační obrázkek.


Nominován v People’s Choice Awards | 19. 12. 2009

Seriál The Cleveland Show je nominován do kategorie "Nová televizní komedie" v 36. ročníku People’s Choice Awards. Narozdíl od Oscarů a cen Emmy jsou výsledky People’s Choice Awards určeny výhradně fanoušky. Vítězové budou vyhlášeni 6. ledna 2010 na CBS.


People’s Choice Awards | 16. 11. 2009

Někteří si možná vzpomenou, když se objevila informace, že seriál Family Guy byl nominovaný na dvě ceny v People’s Choice Awards. Špatnou zprávou je, že Family Guy prohrál a nemá tak šanci na cenu ani v jedné ze dvou kategorií. Dobrou zprávou však je, že seriál The Cleveland Show má šanci na cenu v kategorii Nová televizní komedie. Nominovány také byly pořady Accidentally on Purpose, Brothers, Community, Cougar Town, Glee, Hank, The Middle and Modern Family. Výsledky nominací budou zveřejněny 6. ledna 2010.


Reklamy | 7. 11. 2009

Jak jste si již mohli všimnout, různě po stránkách jsou rozmístěny reklamní lišty od Google. Z peněz z reklam se bude platit hosting a doména. Předem děkuji těm, co pomohou rozvoji stránky.Nábor do TCS Teamu | 4. 11. 2009

Během existence této stránky mi přišlo už několik mailů s hodnocením titulek. Většina mailů byla s pozitviním hodnocení, ale objevilo se i pár mailů s hodnocením negativním. Jak jsem zde dříve psal, překlad titulek dělám sám a proto není úplně kvalitní. Z těchto důvodu jsem se rozhodl rozšířit TCS Team. Hledám překladatele titulek, jediný požadavek je dobrá znalost angličtiny. Zájemci ať se hlásí na mail Hrusi92@seznam.cz. Děkuji a doufám, že se nějaký dobrovolník najde :)


The Cleveland Show na Facebooku | 3. 11. 2009

Seriál The Cleveland Show je také na Facebooku. Kliknutím na ikonku navštívíte skupinu.
FB.com


Znělka k seriálu The Cleveland Show | 29. 10. 2009


Někteří návštěvníci těchto stránek se o seriálu teprve dozvěděli a žádný díl ještě neviděli. Mám tu pro Vás jako malou recenzi úvodní znělku k seriálu. Znělku si můžete shlédnout zde přímo na stránce, nebo si jí můžete stáhnout do svého počítače ve formátu .avi nebo .mp3. The Cleveland Show.avi (6,88MB)
The Cleveland Show.mp3 (246kb)


The Cleveland Show dostane druhou sezónu | 16. 10. 2009

Seriál The Cleveland Show dostal druhou sezónu. Tato série byla původně plánovaná pro druhý ročník jako prodloužení první série na 13 epizod. Ještě před premiérou prvního dílu si byl FOX tak jistý úspěchem seriálu, že si obejdnal druhou sérii. To zaručuje, že seriál The Clevelad Show na obrazovkách zůstane nejméně do roku 2011.

© Copyright 2009 - 2011 Jindřich Hruška | Vzhled: Jindřich Hruška, Marior | Všechna práva vyhrazena.