Zpět na úvodní stránku

Cleveland Brown
Cleveland žil v městečku Quahog se svojí ženou Lorettou a spoustou přátel. Cleveland se rozvedl s Loretou po té, co ho podvedla s Quagmirem a chtěl se odstěhovat do Kalofornie. Cestou se zastavil v rodném městě Stoolbend, kde se setkal se svou bývalou láskou Donnou. Cleveland s Donnou se dali opět dohromady. A tak Cleveland se synem zůstal u Donny s jejími dětmi Rallem a Robertou.
Rodina: syn Cleveland Jr., manželka Donna, exmanželka Loretta (již zesnulá), matka Cookie, otec Levar

Cleveland Brown Jr.
Cleveland Junior je 14-ti letý tlustý syn Clevelanda Browna. Po rozvodu byl Clevelandovi svěřen do péče. Na svůj věk bývá občas tak trochu "jednodušší". Juniora jsme mohli spatřit v druhé sezóně seriálu Family Guy jako hubeného a hyperaktivního chlapce.
Rodina: otec Cleveland, matka Loretta (již zesnulá)
Donna Tubbs
Na střední škole milovala Clevelanda, potom se ale provdala za Roberta a Cleveland jí řekl, že na ni nikdy nezapomene, a že jí bude vždycky milovat. Za několik let Robert od Donny utekl, takže Donna zůstala na výchovu dvou dětí sama. Teď se Cleveland vrátil zpět k Donně a všichni žijí společně ve Stoolbendu.
Rodina: manžel Cleveland, syn Rallo, dcera Roberta, exmanžel Robert, teta Momma
Rallo Tubbs
Donnin 5-ti letý syn Rallo, který miluje dámy všech věkových kategorií. Má rád kickball, cukrové brambůrky a nahé dámy na internetu. Rallo je stejněja jako sestra upovídaný a agresivní. Oproti Juniorovi na svůj věk bývá až dost chytrý.
Rodina: matka Donna, otec Robert, sestra Roberta, teta Momma
Roberta Tubbs
Donnina vlastní a Clevelandova nevlastní dospívající dcera Roberta. Klasická puberťačka, která se tahá s podivným týpkem Federlinem, který se Donně vůbec nezamlouvá. Roberta je docela upovídaná a agresivní.
Rodina: matka Donna, otec Robert, bratr Rallo, teta Momma
Ernie Krinklesac
Ernie je synem Kendry a Lestra Krinklesacových. Stal se novým nejlepším kamarádem Clevelanda Juniora. Má vačici, která se jmenuje Princezna a má brigádu na jatkách.
Rodina: matka Kendra, otec Lester
Kendra Krinklesac
Kendra je ženou Lestra, Kendra je také vidlák. Kendra je tělesně postižená, kvůli své obéznosti jezdí na elektrickém vozíku, má cukrovku typu 2. Kendra je velmi dobrá v BlackJacku, protože dokáže počítat karty.
Rodina: manžel Lester, syn Ernie
Lester Krinklesac
Jeden z Clevelandových sousedů ve Stoolbendu, Lester je vidlák. Lester se stal Clevelandovým pijáckým kamarádem v baru U rozbité Stoličky. S Clevelandem se spřátelili po tom, co mu Cleveland pomohl dostat zpět do péče Lesterova syna Ernieho z pěstounské rodiny.
Rodina: manželka Kendra, syn Ernie
Medvědice Arianna
Arianna je Timovou manželkou a stejně jako on sousedí s Clevelandem, Donnou a Krinklesacovými. Arianna je žena v domáctnosti, ráda nakupuje a hovoří výborně italsky. Dříve měla nějaké nesrovnalosti s Donnou, ale teď už je vše v pořádku a jsou z nich dobré kamarádky.
Rodina: manžel Tim, syn Raymond
Medvěd Tim
Tim je pravdidelnou postavou v každém dílu. Patří do pijácké partičky Cleveland, Lester, Holt. Tim pracuje v místní kabelové společnosti pana Watermana a sehnal tam Clevelandovi práci. Je synem černého medvěda a klokana.
Rodina: manželka Arianna, syn Raymond
© Copyright 2009 - 2011 Jindřich Hruška | Vzhled: Jindřich Hruška, Marior | Všechna práva vyhrazena.