Zpět na úvodní stránku

Archiv Novinek

Novinky pro rok 2009
Novinky pro rok 2010

Konec druhé série | 16. 5. 2011

Rok se s rokem sešel a další série seriálu The Cleveland Show je za námi. Druhou sérii nám ukončil v neděli 15. 5. 2011 díl 02x22 Hot Cocoa Bang Bang.
Třetí série se dočkáme v září 2011, která nám přinese opět mnoho skvělých dílů. V třetí sérii se můžete těšit na nalezení Juniorovy víry a přítelkyně, na nového souseda ve Stoolbendském sousedství a mnoho dalšího.

Během prázdnin se Vám budu pokoušet přinášet nové informace o třetí sérii. Dále se také pokusím najít konečně funkční a spolehlivý server na nahrávání online dílů.

Užijte si prázdniny a sejdeme se tu opět v září :)


Tornáda zatočila s televizními programy | 1. 5. 2011

Tato neděle měla být pro fanoušky televizních show Seth MacFarlanea velkou událostí. Velký "crossover" Family Guy, American Dad a The Cleveland Show měl osvěžit vysílání ve stylu televizních crossoverů z 80tých let. Příroda se však rozhodla zakročit a "drobnou" změnou počasí ve vybraných amerických státech donutila FOX k odložení epizod, pravděpodobně až na příští sezónu.

Hlavním důvodem je, že celý crossover se měl točit kolem hurikánu, který postihne epizody všech tří seriálů. Úžasnou shodou okolností ale Spojené státy postihla série tornád, která si vyžádala stovky životů a zanechala jižní části Spojených států v ruinách. FOX situaci zvážil a rozhodl, že by bylo příliš kruté nyní hurikánovou epizodu odvysílat. Pro celý tříepizodový večer to však znamená odsun až na příští sezónu. S trochou štěstí už ne tornádovou sezónu.

Tento týden budou tedy odvysílány pouze opakování starých epizod. Nové epizody The Cleveland Show se dočkáme až příští týden, kdy bude odvysílán díl Your Show of Shows.

A co si o celé věci myslíte vy? Měli ve FOXu využít neskutečné náhody, kdy se skutečné počasí shodlo s počasím v připravených epizodách? Nebo rozhodli správně, když nechtěli spojovat druhou nejvražednější sérii tornád v americké historii se speciálním Animation Domination večerem? Podělte se o vaše názory v návštěvní knize.

Autor: Babant | 1. 5. 2011


TCS Online | 29. 1. 2011

Dnes jsem začal přemisťovat online díly na nový, rychlejší, spolehlivější a hlavně funkční server. Boužel server ceknito.cz ani nerozeslal informační e-mail svým uživatelům, že se server bude rušit, takže jsem ani nemohl zajistit dřívější přemisťování dílů. Budu se snažit díly přemístit co nejrychleji od nejnovějších po nejstarší. Děkuji za pochopení.


The Cleveland Show na Prima COOL | 17. 1. 2011


Je to tu vážení, zpráva, na kterou velká většina z nás čekala. Televizní stanice Prima COOL datem 5. února 2011 odstartuje vysílání seriálu The Cleveland Show v České republice.
Vysílací doba vychází na sobotu, a ještě k tomu v devět hodin ráno, ale myslím si, že opravdoví fanoušci si rádi přivstanou.

Tuto informaci už mám od podzimu minulého roku, byl jsem však požádán redakcí televize Prima COOL, abych tuto informaci nepublikoval dříve než oni. Jejich přání jsem respektoval a teď už nastal čas, kdy se o tuto informaci s Vámi mohu podělit.

Sám jsem zvědavý, jak si čeští dabéři poradili s dabingem... no, necháme se překvapit :)

© Copyright 2009 - 2011 Jindřich Hruška | Vzhled: Jindřich Hruška, Marior | Všechna práva vyhrazena.