Místa ve Stoolbendu

Clevelandův dům

Dům, ve kterém žije Cleveland společně s Donnou, Clevelandem Juniorem, Rallem a Robertou. Dříve tam žil i pes Medowlark Lemon, pak ho ale Cleveland omylem přejel když jel pro dort.Lesterův dům

Dům, ve kterém žije Lester Krinklesac se svou ženou Kendrou a synem Erniem. Jsou to chudí jižanští vidláci, podle toho také jejich dům vypadá.
Hospoda "U Rozbité stoličky"

Hospoda, ve které se schází Cleveland se svojí partou (Lester, Holt, Medvěd Tim). Pijácké schůzky v hospodě se objevují téměř v každém díle. Chvíli v této hospodě pracoval i Junior jako číšník.Watermanova kabelovka

Televizní společnost, ve které Cleveland pracuje společně s jeho nejlepším kamarádem Terrym jako instalatér v terénu. Také zde pracuje Medvěd Tim jako telefonní operátor.
Stoolbendská střední škola

Střední škola, kam chodí Roberta s Juniorem nebo také Robertin přítel Federline. Školu navštěvuje i Donna, ovšem né už jako žák, ale jako asistentka ředitele.
Stoolbendská školka

Dětská školka, kam chodí Rallo se svými kamarády. Děti zde vyučuje učitelka paní Lowensteinová, která se objevila již v několika epizodách.

© Copyright 2009 - 2011 Jindřich Hruška | Vzhled: Jindřich Hruška, Marior | Všechna práva vyhrazena.